Підтримка України буде збережена, адже вона має "екзистенційне значення" для Європи - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина продовжить підтримувати Україну як зброєю, так і фінансово. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на промову Шольца перед парламентом 28 листопада.

"Ми продовжуватимемо цю підтримку стільки, скільки це необхідно. Ця підтримка має екзистенційне значення. Для України… але й для нас у Європі. Ніхто з нас не хоче уявити, які ще серйозніші наслідки матиме для нас, якщо Путін виграє цю війну", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, Німеччина анонсувала великий військовий пакет для України на €1,3 млрд.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті