Підрив Каховської ГЕС не завадить наступу ЗСУ: Наєв заявив, що Україна передбачала такий крок

Військове керівництво України передбачило можливість підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це 6 червня повідомляє Командування об'єднаних сил ЗСУ з посиланням на свого командувача Сергія Наєва.

"Що стосується Каховської ГЕС, військове командування заздалегідь передбачило ворожі дії, зокрема й дії з підриву Каховської ГЕС", - сказав він.

Зокрема, командування ознайомлене з розрахунками щодо збитків, які можуть настати внаслідок розливу води. Так, відповідне командування на цьому напрямі вживає заходів насамперед щодо безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях.

"Щодо перешкоджання нашим наступальним діям; військове командування повністю враховувало і такі ворожі підступні дії, і відповідно воно не повинно зашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води", - наголосив Наєв.

Нагадаємо, раніше генерал-лейтенант також повідомляв, що Каховська ГЕС захищена від диверсантів та авіаударів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті