Підприємця із Закарпаття викрили на постачанні бракованих бронежилетів для ЗСУ на 6 млн гривень

Служба безпеки України викрила підприємця із Закарпаття, який поставив до ЗСУ браковані бронежилети на майже 6 млн гривень. Про це 22 серпня повідомляє прес-центр СБУ.

Встановлено, що підприємець підписав з представниками обласного військкомату договір на поставку українським захисникам оптової партії бронежилетів. За бюджетні кошти він надіслав до однієї з військових частин регіону 350 бракованих бронежилетів.

Під час їхнього випробування було встановлено, що придбана продукція не відповідає заявленим технічним характеристикам 4-го класу захисту і є небезпечною для використання в бойових умовах.

За даними слідства, до організації оборудки причетний директор місцевої комерційної структури.

"Фігуранти зірвали виконання відповідного оборонного замовлення на майже 6 млн гривень. Всю партію неякісної продукції вилучено і направлено компанії-виробнику для усунення недоліків", - йдеться у повідомленні.

Директору підприємству-постачальнику повідомлено про підозру за двома статтями ККУ: ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом). Йому загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, на Донеччині затримали трьох інформаторок, які "зливали" ФСБ і "вагнерівцям" локації ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті