Підозрювану у вбивстві Z-військора Татарського затримано - росЗМІ

Мешканка Санкт-Петербурга Дар'я Трепова затримана за підозрою у вбивстві Z-військора Владлена Татарського. Про це повідомило російському "Інтерфаксу" інформоване джерело.

За підозрою у вбивстві Татарського затримано Дар'ю Трепову, 1997 року народження, її доставили до слідчого, сказав співрозмовник агентства. За його словами, слідство має підстави вважати, що Трепова принесла в кафе коробку з бюстом Татарського, в який було вмонтовано вибуховий пристрій.

Як повідомляється, "Інтерфакс" поки не має офіційного підтвердження цієї інформації.

Нагадаємо, 2 квітня у Санкт-Петербурзі під час вибуху у кафе загинув Z-військор Владлен Татарський. За попередніми даними, вибухнула статуетка, яку на зустріч із Татарським принесла невідома дівчина.

Владлен Татарський (Максим Фомін) – уродженець Макіївки Донецької області. 2011 року був засуджений за пограбування банку. У 2014 році втік з колонії. Потім його знову було засуджено вже в так званій "ДНР", але отримав "помилування" від Олександра Захарченка, і став "військором "ДНР".

Відомий у тому числі заявою "Всіх вб'ємо, всіх пограбуємо. Усе як ми любимо"

Ліквідований у Санкт-Петербурзі (РФ) під час "зустрічі з читачами" 2 квітня 2023 року.

Як повідомлялося, у мережі показали момент вручення Z-військорові Татарському статуетки, що вбила його. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті