Підозру отримав "суддя верховного суду ЛНР", який приймав рішення застосовувати примусові медичні й виховні заходи до українських патріотів

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру колишньому українському судді, який увійшов до складу "верховного суду ЛНР". Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у facebook у м. Сєвєродонецьк у 21 червня. 

"Служба безпеки України зібрала доказову базу на колишнього суддю Луганського окружного адміністративного суду, який порушив присягу та перейшов на бік ворога. У 2015 році за наказом ватажка "ЛНР" Плотницького зловмисник очолив "краснодонський міськрайонний суд". Під кураторством росіян він приймав рішення щодо незаконного ув’язнення проукраїнськи налаштованих громадян, застосування до них примусових медичних та виховних заходів", - сказано  повідомленні.

Зазначається, що згодом фігурант був призначений суддею "верховного суду ЛНР". Наразі він  забезпечує функціонування так званої "судової гілки влади" окупаційної адміністрації.

За матеріалами СБУ слідчі ДБР повідомили псевдосудді про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

- ч.3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади);

- ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недорканність України);

- ч.1 ст. 111(державна зрада). 

Раніше повідомлялось, що підозру СБУ отримав зрадник Кочетов, який в "МНС ЛНР" забезпечує "антитерористичну захищеність" об’єктів "республіки".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті