Під Вугледаром українські захисники відбили атаки окупантів та знищили 20 одиниць техники ворога

Воїни ЗСУ під Вугледаром відбили атаку 6 ворожих колон та знищили 20 одиниць ворожої техніки. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у телеграм-каналі 7 лютого.

"Вугледар сьогодні відбив потужну атаку орків. Щойно написали хлопці з 72-ої. Зранку з Павлівки поповзли російські танки. 4 колони по 5 танків. При підтримці БМП та піхоти вони спробували продавити наших оборонців", - прокоментував невдалу атаку росіян Цаплієнко.

Він також навів цитату українських захисників з Вугледарського напрямку:

"Загалом сьогодні відбито наступ 6 ворожих колон! Загалом знищено 20 одиниць ворожої техніки.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті