Під Варшавою автобус з українцями, білорусами та росіянами перекинувся вночі на трасі, що веде в аеропорт

«У ніч на 29 квітня на трасі, що веде в аеропорт Шопена під Варшавою, врізався в огорожу і перекинувся автобус. У салоні, попередньо, перебували громадяни Білорусі, України та Росії. Пізніше в автомобіль рятувальників, які прибули на місце аварії, врізався великовантаж», - пише «DW Білорусь» у Телеграм 29 квітня.

За даними пресслужби МВС Польщі, до лікарні доправили 16 осіб, зокрема 12 осіб з автобуса. Загалом у ньому перебувало 26 пасажирів. За даними видання «Miejski Reporter», серед них були громадяни України, Білорусі та Росії. За попередньою інформацією, автобус втратив керування на повороті, врізався в огорожу і перекинувся. 

Раніше повідомлялося, що в Молдові перекинувся автобус Київ-Кишинів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті