Під удар ворожого дрона потрапили енергетики під час виконання ремонтних робіт у Донецькій області

Енергетики потрапили під удар ворожого дрона на Донеччині. Про це повідомило Міненерго в Телеграм 19 травня.

"На Донеччині бригада енергетиків під час виконання ремонтних робіт потрапила під удар ворожого "Ланцета", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що ніхто не постраждав. Працівники згорнули роботи та поїхали з місця події.

Також повідомляється, що на Донеччині через обстріл відключалися одна з повітряних ліній, підстанція та приєднані до неї побутові споживачі.

Раніше повідомлялось, що рашисти обстріляли кожне деокуповане село Луганщини, де залишаються люди. Масовано били по логістичних шляхах.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті