Під Новоазовськом утворилися затори у бік РФ із фур та легковиків, на яких тікають окупанти - Андрющенко

У районі тимчасово окупованого Новоазовська утворилися багатокілометрові затори в бік росії. Про це 30 травня в Telegram повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Багатокілометровий затор на кордоні України з росією в районі Новоазовська. Вантажівки, які переважно тягнуть наше зерно, вкрадене росіянами", - заявив він.

Крім того, у черзі на виїзд стоїть і маса легкових автомобілів з окупованих частин Донецької та Запорізької областей. Андрющенко впевнений, що це окупанти намагаються виїхати з України і називає це прямим наслідком "Приазовської бавовни".

"Паніки немає", - додав представник мерії Маріуполя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Маріуполем було зафіксовано "прильоти" по кількох складах і базах окупантів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті