Під Москвою здійснив аварійну посадку літак із пасажирами та радіоактивним вантажем

Літак із радіоактивним вантажем на борту аварійно сів в аеропорту Внуково під Москвою. Про це повідомив Телеграм-канал Baza.

За його даними, борт авіакомпанії "Ютейр" виконував рейс із Ханти-Мансійська до Москви в ніч на 11 грудня. На борту перебувало 104 пасажири і 5 членів екіпажу.

Під час посадки літак подав сигнал аварійної тривоги через несправність шасі. У підсумку посадка пройшла успішно - о пів на другу ночі літак приземлився у Внуково.

Уточнюється, що крім пасажирів, на борту перебувало 19 кілограмів радіоактивної речовини.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті