Під Курдюмівкою на Донеччині загинув фотограф Володимир Миронюк ("Джон")

На Донеччині загинув 59-річний громадянин США, фотограф Володимир Миронюк із позивним «Джон». Про це інформує комітет свободи слова ВР у Фейсбуці.

"На фронті, під Курдюмівкою Донецької області, загинув фотограф Володимир Миронюк із позивним «Джон». Йому було 59 років. Свій останній репортаж він робив на позиції української піхоти, яку окупанти атакували кілька днів", - йдеться у повідомленні.

Володимир Миронюк — українець, громадянин США, в Америці багато років працював водієм-далекобійником. В Україну він приїхав, коли почався Майдан.

"«Джон» став одним із людей-талісманів на фронті. Він віддячував фотографіями кожному солдату, якого зустрічав", - зазначили у комітет з питань свободи слова.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті