Під час вибухів у Бєлгородській області РФ було знищено російський комплекс "Тріумф" – ЗМІ

Ударні дрони Служби безпеки України вразили у Бєлгородській області РФ російський комплекс протиповітряної оборони "Тріумф". Про це з посиланням на джерела в СБУ повідомила 4 жовтня низка українських ЗМІ. 

"Цієї ночі СБУ уразила комплекс ППО С-400 "Тріумф" на Бєлгородщині. Ціна такого комплексу – 1,2 млрд. дол. США", - йдеться у повідомленні.

На викладених в російських Телеграм-каналах відео чути близько 20 вибухів в місці розташування "Тріумфа" та його РЛС.

Зазначимо, що це вже другий комплекс "Тріумф", який СБУ "забавовнила" за останній місяць. Перший було уражено в Євпаторії 14 вересня.

Як повідомлялося, сьогодні вночі у Брянській та Бєлгородській областях РФ було чути вибухи. Влада заявила про роботу ППО.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті