Під час російської окупації Херсона у місті діяло близько 20 в'язниць, де катували місцевих мешканців

Під час російської окупації Херсона у місті діяло близько 20 в'язниць, де катували місцевих мешканців. Про це "Важным историям" розповів британський адвокат Уейн Джордаш, який бере участь у розслідуванні російських злочинів.

За словами Джордаша, система в'язниць у Херсоні фінансувалася з росії на державному рівні. Одним із тих, хто брав участь в управлінні, був голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. "Ми точно не знаємо, яка в нього була роль, але він брав участь в управлінні цією системою", - каже Джордаш.

В'язниці керувалися різними структурами: за одні відповідали військові, інші — ФСБ. Також в управлінні брали участь цивільні. Деякі з них були колаборантами з Херсона та області, дехто приїхав з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті