Під час повторного удару рашистів по Запоріжжю поранені дві журналістки

Під час повторного удару російської армії по Запоріжжю поранені дві українські журналістки. Про це у повідомив военний журналіст Андрій Цаплієнко 5 квітня у своєму ТГК.

За його інформацією, журналістка ТСН Кіра Овес зазнала поранення під час повторного обстрілу Запоріжжя. "Інцидент стався, коли Кіра разом з іншими медійниками знімала наслідки попереднього удару по Запоріжжю", - пише Цаплієнко.

Також інформагентство «Укрінформ» повідомляє про поранення своєї кореспондентки Ольги Звонарьової, вона зараз в операційній.

Як повідомлялося, удар сил РФ по Запоріжжю 5 квітня «свідчить про намір окупантів подвійними ударами вбивати більшу кількість людей», йдеться у повідомленні посолки Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті