Під Бахмутом ЗСУ взяли в полон партію росіян, серед них є найманець із ПВК "Ветеран"

Бійці 3-ї штурмової бригади ЗСУ взяли в полон чергову партію російських військових на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє прес-центр бригади.

Як зазначається, за вчорашні бої було знищено понад 20 загарбників, а понад 40 стали "трьохсотими". Ліквідовано й ворожу техніку, зокрема танки. Також було опубліковано фото полонених російських окупантів.

Крім того, на Бахмутському напрямку в полон потрапив найманець із ПВК "Ветеран". Відео з ним оприлюднив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

В кадрі російський найманець розповідає про ставлення командування: "Нам сказали, якщо ми не поїдемо воювати, то нас завантажать у Камаз і більше ніхто нас не побачить".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті