Під Бахмутом ЗСУ взяли в полон партію росіян, серед них є найманець із ПВК "Ветеран"

Бійці 3-ї штурмової бригади ЗСУ взяли в полон чергову партію російських військових на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє прес-центр бригади.

Як зазначається, за вчорашні бої було знищено понад 20 загарбників, а понад 40 стали "трьохсотими". Ліквідовано й ворожу техніку, зокрема танки. Також було опубліковано фото полонених російських окупантів.

Крім того, на Бахмутському напрямку в полон потрапив найманець із ПВК "Ветеран". Відео з ним оприлюднив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

В кадрі російський найманець розповідає про ставлення командування: "Нам сказали, якщо ми не поїдемо воювати, то нас завантажать у Камаз і більше ніхто нас не побачить".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті