Перша Президентська бригада Нацгвардії відбиває атаки рашистів у Серебрянському лісництві на Луганщині

У Луганській області у Серебрянському лісництві воює Перша Президентська бригада Нацгвардії. Про це повідомив очільник області Артем Лисогор 24 червня.

"З метою попередження штурмів противника і знищення їхньої ініціативи Перша Президентська бригада Нацгвардії винаходить різні способи для ураження російських позицій", - пише Лисогор.

"Розвідка дозволяє вести прицільну стрільбу з автоматичної гармати по позиціям окупантів. На позиції та по дорозі до неї бійці постійно пильнують за небом, звідки може прилетіти ворожий FPV-дрон", - додав він.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті