"Перлина Донеччини" на Закарпатті приймає першу оздоровчу зміну

Урочисте відкриття дитячої оздоровчої кампанії в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» відбулось 27 травня 2024 року. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Підприємство другий рік здійснює свою діяльність з оздоровлення та відпочинку дітей Донеччини в Закарпатській області. 

На відкриття І оздоровчої зміни завітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Шевченко, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчк та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Токарева. 

Олександр Шевченко привітав дітлахів області з початком зміни і наголосив, що головним завданням для керівництва облдержадміністрації є створення умов для безпечного, здорового цікавого оздоровлення та відпочинку дітей Донеччини. 

Він подякував усім причетним до організації оздоровлення дітей області – в першу чергу, нашим Захисникам, а також організаторам, вихователям, вожатим та керівництву санаторію «Карпати». Олександр Шевченко побажав дітям незабутніх вражень, цікавих подорожей, зустрічей та подарував прапор нашої області, який дітлахи зустріли бурхливими оплесками. 

Кожен загін виступив з цікавим номером, танцями та піснями. Гості заходу відвідали локації кожного загону. 

Перша зміна розпочалась для 200 дітей області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Загалом протягом оздоровчої кампанії цього року  «Перлина Донеччини» очікує понад 2,0 тис. дітей області. В минулому році оздоровилось в дитячому закладі 1,8 тис. дітей.

На дітей чекає насичена та цікава програма, розроблена досвідченими вихователями, які протягом весни активно готувались до оздоровчої кампанії. Вихователі не лише вдосконалили свої знання та навички, але й розробили захоплюючі моделі, проєкти, клуби, дослідження, психологічні тренінги, які зроблять відпочинок незабутнім.

Протягом зміни діти зможуть взяти участь в інтерактивних заходах «Інтенсив Плюс», вирушити в пригодницькі подорожі до величних середньовічних замків та її Величності Природи. А для тих, хто прагне не лише весело провести час, а й відновити здоров’я, партнери - санаторій «Карпати» та санаторій - «Сонячне Закарпаття» надають дітям широкий спектр санаторно-курортних послуг та медичних процедур, включаючи інгаляції, галотерапію, басейн з мінеральною водою на 3 чаші з гідромасажем, ароматерапію, світлолікування, ванни за призначенням лікаря.

Педагогічна команда комунального підприємства використовує такі активні практики та технології: реабілітаційний туризм, музейна педагогіка, педагогіка розвиваючого оздоровлення, етнопедагогіка, Волонтерський загін та багато іншого.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті