Переселенці з Луганщини отримали допомогу у Львові (ФОТО)

Більше ніж 250 родинам переселенців з Луганської області надана допомога у Львові на минулому тижні. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 16 січня.

"Продуктові набори отримали 252 людини", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що також близько 20 відвідувачів-ВПО за тиждень знайшли для себе у хабі необхідні речі. Памперси для дорослих отримали шестеро людей, засоби гігієни – 142 жінки.

Раніше повідомлялось, що понад 2500 ВПО з Луганської області протягом тижня отримали допомогу від штабів Попаснянщини.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті