Переселенців з Луганщини у Києві консультуватимуть щодо питань пенсійного забезпечення (адреса)

Переселенці з Луганської області у Києві зможуть отримати консультації щодо питань пенсійного забезпечення 7 липня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 6 липня.

"7 липня співробітники ГУ ПФУ в Луганській області проводитимуть прийом внутрішньо переміщених осіб з нашого регіону, які тимчасово мешкають в Києві", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що звернутися за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 14:00 до гуманітарного хабу Кремінської громади за адресою: м. Київ, бульвар Марії Приймаченко, буд. 8.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини можуть щосереди отримати в Києві консультації з питань зайнятості.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті