Переселенці з Мелітополя у чотирьох містах України отримали сертифікати на продукти, а також подарункові бокси для дітей

Сертифікати на покупку продуктів отримали переселенці з Мелітополя Запорізької області у Львові, Києві, Дніпрі та Запоріжжі до Великодніх свят від німецької благодійної організації "Berlin Hands for Ukraine". Про це повідомила Мелітопольська міська рада на своєму сайті 28 квітня.

"До Львова прибула велика гуманітарна допомога. Благодійники з Німеччини перерахували 4 тисячі євро для центрів допомоги "Саме тут" у Львові, Києві, Дніпрі та Запоріжжі. Це дозволить сім'ям з Мелітопольщини отримати сертифікати на 500 грн на покупку продуктів", - йдеться в повідомленні. 

ЗазначаєтьсЯ, що також передані ноутбуки, монітори, спортивний одяг для дітей та необхідне обладнання для педіатричного кабінету у Львівському просторі допомоги.

"Але найважливіше - це подарункові бокси для дітей, які наповнені солодощами та іграшками, зібраними з любов'ю дітьми з Берліна", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Запоріжжі планують побудувати 10 підземних шкіл.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті