Переселенці з Луганщини зможуть отримати консультації з пенсійних питань у хабі в Києві (адреса, графік)

У Лисичанському хабі в Києві переселенців з Луганської області консультуватимуть щодо пенсійних питань 4 травня. Про це повідомила луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 1 травня.

"Із пенсійними питаннями можна буде звернутися 4 травня до хабу Лисичанської громади в Києві", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що звернутись за вирішенням пенсійних питань до фахівця ГУ ПФУ в Луганській області можна з 10:00 до 13:00 у хабі Лисичанської громади за адресою: м. Київ, вул. М. Ушакова, буд. 8А.

Раніше повідомлялось, що в Харкові запрацював новий хаб для ВПО з Луганщини: можна отримати продукти й консультації.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті