Переселенці з Луганщини відтепер можуть оселитись у шелтері у місті Славутич на Київщині (контакт)

ВПО з Луганської області відтепер можуть оселитись у шелтері у місті Славутич Київської області, який відкрили нещодавно. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 4 липня.

"Внутрішньо переміщені особи з Луганщини тепер можуть оселитись у м. Славутич на Київщині. Відповідні домовленості щодо надання тимчасового житла для переселенців досягнуті у ході робочої зустрічі начальника Красноріченської СВА Михайла Хуторянського з міським головою м. Славутич Юрієм Фомічевим", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за підтримки Європейського Союзу у Славутичі створений комфортабельний шелтер, в якому є необхідні умови для проживання переселенців із дітьми. До послуг мешканців розвинена соціальна інфраструктура, соціально-психологічна, медична та реабілітаційна підтримка. За потреби надається допомога в працевлаштуванні.

Детальну інформацію щодо умов розміщення ВПО у шелтері можна отримати за контактними телефонами Центру соціальних служб м. Славутич (099-379-58-17, 099-503-24-23, Валентина Дудинська).

Раніше повідомлялось, що діти-переселенці з Луганщини з матеріями та опікунами відправились на відпочинок в Іспанію.

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті