Переселенці з Луганщини в Києві зможуть отримати консультації з пенсійних питань 18 травня (адреса)

ВПО з Луганської області зможуть отримати консультації з пенсійних питань у Києві 18 травня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 17 травня.

"18 травня спеціалісти ГУ ПФУ в Луганській області прийматимуть внутрішньо переміщених осіб з нашого регіону, які тимчасово мешкають у Києві", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що звернутися за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 по 13:00 до хабу Нижньодуванської громади за адресою: м. Київ, вул. Поліська, буд. 14.

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини можуть отримати безкоштовні юридичні консультації.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті