Переселенці з Луганщини отримали гуманітарну допомогу у Рівному та Кропивницькому

Внутрішньо-переміщені особи з Луганської області отримали гуманітарну допомогу у спеціалізованих центрах у Рівному та Кропивницькому. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор 1 серпня.

У Кропивницькому допомогу отримали 278 переселенців. Їм видавали продуктові набори та предмети одягу.

"За потреби у місцевому координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини людям надавали окуляри, підгузки, ковдри та подушки. Переселенці за тиждень обрали 398 одиниць одягу", - розповів Лисогор.

У Рівному переселенці отримали матраси та постільну білизну. Таких комплектів було видано 2400.

"Донори з Міжнародної організації з міграції, зокрема, надали для луганських переселенців 2444 набори постільної білизни, 2444 матраци, 1243 набори посуду та 1379 наборів побутової гігієни", - розповів Лисогор. 

Як повідомлялося раніше, понад півсотні дітей з Донецької області вирушили на відпочинок до Німеччини

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті