Переселенці з Луганщини можуть отримати юридичні консультації дистанційно

ВПО з Луганської області мають змогу отримати юридичні консультації дистанційно. Про це повідомив очільник ВЦА Артем Лисогор 18 липня.

"Незалежно від місця перебування, ви маєте змогу отримати безкоштовну юридичну консультацію з проблемних питань, що виникли у зв'язку з вимушеним переміщенням", - пише він.

Зокрема, звертатися можна за телефоном +38(063)21-444-17; або електронною поштою [email protected].

"Безкоштовно консультує юрист з 15-річним стажем, соціальна спеціалістка по Луганській області за проєктом від БО «БФ «Стабілізейшен суппорт сервісез» за підтримки УВКБ ООН, Євгенія Добродзій", - уточнив Лисогор.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті