Переселенці з Луганщини можуть отримати консультації з пенсійних питань у Полтаві й Дніпрі 12 січня (адреси, графіки)

Переселенці з Луганської області консультуватимуть з пенсійних питань у Полтаві й Дніпрі 12 січня. Про це повідомили голова Луганської ОВА Артем Лисогор і Телеграм-канал "Креміняни Дніпра" 11 січня. 

"12 січня фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області проведуть прийом внутрішньо переміщених осіб нашого регіону, які мешкають у Полтаві. Звернутися за вирішенням пенсійних питань можна буде з 9:00 до 15:00 до хабу Лисичанської громади", - написав Лисогор.

Адреса хабу Лисичанської громади: м. Полтава, вул. Пушкіна, буд. 115, каб. 16.

"12 січня 2024 року спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області прийматиме внутрішньо переміщених осіб регіону, які тимчасово мешкають у Дніпрі", - пише Телеграм-канал "Креміняни Дніпра".

Зазначається, що звернутися за вирішенням пенсійних питань можна до гуманітарного хабу Кремінської громади з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Раніше повідомлялось, що книжкові полиці тридцяти хабів Луганщини поповнились двома тисячами томів.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті