Переговори у Стамбулі 2022 року були безуспішними через ультиматуми російської сторони - Зеленський

Стамбульські переговори України з РФ у 2022 році не мали успіху через ультиматуми російської сторони. Про це16 червня заявив президент України Володимир Зеленський на підсумковій пресконференції в межах Глобального саміту миру у Швейцарії, відповідаючи на запитання, чому провалилися мирні переговори у Стамбулі 2022 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Тому що жодні ультиматуми не є переговорами", - сказав Зеленський.

За словами українського президента, "із цими ультиматумами Путін приїхав на танку під час повномасштабного вторгнення, оточили нашу столицю, багато регіонів нашої країни окупували".

Він наголосив, що позиція РФ і диктатора путіна не змінюються і "різних ультиматумів було дуже багато", включно з останніми пропозиціями.

"А ультиматуми дають йому можливість робити паузу. Якщо чесно, Мінські угоди - це був ультиматум, і був заморожений конфлікт, і це факт. Для нього потрібна була ця пауза, щоб підготуватися до повномасштабного вторгнення", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що путін "нічого не відкидає", зокрема можливість переговорів з Україною.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті