Переговорна рамка щодо вступу України до ЄС буде готова на початку літа - фон дер Ляєн

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн переконана, що рамкові умови для переговорів з Україною про вступ будуть готові на початку літа. Про це вона заявила на пресконференції у Брюсселі, передає Укрінформ.

“У нас чудовий прогрес щодо процесу скринінгу. Це дуже добре. Ми також усе ще працюємо над переговорною рамкою. Припускаю, що вона не буде готова до європейських виборів - вже після, тому що я бачу розвиток різних переговорних позицій. Це займе час, але я думаю, що десь на початку літа ми будемо готові”, - сказала фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, 14 грудня 2023 року під час саміту в Брюсселі лідери країн ЄС ухвалили рішення розпочати переговори про членство з Україною і Молдовою. Європейська рада доручила Єврокомісії підготувати рамкові умови для початку переговорів з Україною на підставі аналізу виконання рекомендацій, наданих у доповіді щодо розширення ЄС.

Вибори до Європейського парламенту пройдуть 6 - 9 червня.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті