Передумов поки немає: Лубінець розповів, що питання обміну "всіх на всіх" обговорювалося на саміті миру

Питання обміну "всіх на всіх" обговорювалося на саміті миру, але передумов поки немає. Про це заявив Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець у коментарі ТК "Ми Україна".

Він додав, що українська сторона робить усе, щоб такий обмін відбувся і взагалі, щоб обмінні процеси відбувалися регулярно.

"По військовополоненим ми окремо піднімали питання щодо термінового припинення порушення їх прав і про терміновий доступ представників міжнародних організацій до місць утримання полонених в РФ і на ТОТ. Пропозиції щодо цього надали кілька країн", - додав омбудсмен.

Як повідомлялося, Швейцарія обговорить з Росією, Китаєм та іншими країнами, яких не було на Саміті миру, підсумки зустрічі понад 100 країн та міжнародних організацій.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті