Передані Росією окупованому Луганську автобуси не виходять на маршрут через відсутність водіїв. З цієї ж причини відклали запуск електробусів

Запуск електробусів в окупованому Луганську відтерміновують у зв'язку з кадровим дефіцитом. Про це йдеться в повідомленні місцевого підприємства "Луганськміськтранс".

За словами його директора Владислава Насонова, запуск електробусів планувався вже цього року. 

"Але з огляду на те, що в нас є кадровий голод, ми шукатимемо водіїв, які мають заповнити вже наявний штат транспортних засобів і паралельно встановлювати станції зарядки", - розповів він.

Ба більше, поскаржився він, навіть звичайні автобуси, які окупаційній владі передали з Росії, простоюють без водіїв. "Наразі у зв'язку з дефіцитом кадрів на підприємстві є автобуси, які не експлуатуються", - визнав директор-колаборант.

"У нас стоять уже придбані автобуси, які не експлуатуються. Тому йдеться про те, що після того, як ми випустимо всі наявні автобуси, будуть запущені й електробусні маршрути", - відклав він запуск електробусів на невизначений термін. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті