Передача Україні ЗРК Patriot – це не про наступ, а про захист мирного населення - Подоляк

Передача Україні ЗРК Patriot захистить дітей та мирне населення від ракетних ударів. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"ЗРК Patriot" та "ескалація" – слова, що не можуть бути сумісними в одному реченні. ППО – це не про наступи. Це виключно про захист дітей та мирного населення від ракетних ударів", - написав він.

Подоляк назвав мудрою ініціативу Польщі передати Україні системи протиракетної оборони "Patriot".

"Чекаємо на рішення Німеччини", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що попросив Німеччину передати Україні запропоновані Варшаві системи протиракетної оборони Patriot і розмістити їх на західному кордоні країни з Польщею.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті