Перед зустріччю Зеленського з Нетаньягу було знешкоджено мережу ворожих інтернет-ботів

Перед зустріччю президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу на полях Генеральної асамблеї ООН було виявлено мережу ботів у соцмережі Х (колишній Twitter), що розганяє наклеп проти України та українців. Про це у Фейсбук заявило посольство України в Ізраїлі 20 вересня.

"Перед зустріччю прем'єр-міністра Нетаньягу і президента Зеленського ми виявили ворожу мережу ботів на Х. Недостовірна мережа поширює наклеп на івриті на президента Зеленського та український народ", - йдеться в повідомленні посольства. 

Нагадаємо, посол Ізраїлю розповів про першу зустріч "ізраїльсько-українського діалогу про післявоєнне відновлення". 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті