Пентагон: Якщо путіну дозволити перемогти Україну, він перейде до вторгнення в інші країни

Росія провалила свою ціль знищити Україну та у випадку, якщо путіну дозволили б перемогти, РФ продовжила б спроби агресії або дестабілізації інших країн. Про це під час брифінгу у Пентагоні 12 грудня заявив речник Пентагону бригадний генерал Пет Райдер, - повідомляє "Голос Америки".

“Попередній досвід зазвичай є показником того, що буде в майбутньому. Ми бачили як Росія проводить операції у сірих зонах. Ми знаємо, що їх мета, яку вони провалили, була знищення України як країни. Якщо Путіну дозволили б перемогти, тоді Росію не зупинити. Вони перейдуть до спроб вторгнення або дестабілізації інших країн”, – заявив Пет Райдер.

За його словами, за такого сценарію, США опинились би у ситуації, коли НАТО може опинитися під загрозою, а перед США стояли б зобов’язання щодо статті 5 про колективну оборону НАТО.

"Ось чому Україна має значення. Це не тільки про Україну. Йдеться про міжнародну безпеку не лише в Європі, а й у всьому світі", – додав Райдер.

Речник Пентагону також цитував міністра оборони США Ллойда Остіна, який напередодні під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським підкреслив, що Україна має значення для формування траєкторії глобальної безпеки у XXI столітті, та наголосив, що це – причина, чому Сполучені Штати виділили понад 44 мільярди доларів на безпекову допомогу Україні.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті