Пенсіонерів-переселенців з Луганщини консультуватимуть у Луцьку

Пенсіонери-переселенці з Луганської області можуть отримати консультації у Луцьку 11 листопада. Про це повідомила Луганська ОВА у соцмережах 8 листопада. 

"У Луцьку в понеділок допоможуть із вирішенням питань пенсійного забезпечення. 11 листопада у місцевому хабі Щастинської громади з 10:00 до 12:00 відбудеться онлайн-консультування з пенсійних питань від фахівця Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області", - сказано в повідомленні. 

Хаб працює за адресою: м. Луцьк, проспект Грушевського, буд. 30.

Зазначається, що у хабах Луганщини переселенці можуть отримати психологічні консультації, юридичну, гуманітарну підтримку та допомогу з питань зайнятості.

"Фахівці Луганської обласної служби консультують відвідувачів щодо реєстрації в службі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю; ознайомлюють з актуальними вакансіями, в тому числі вакансіями з наданням житла по Україні; послугами з профорієнтації; інформують про можливості професійного навчання та компенсаційних програм для роботодавців; розповідають про спеціальні програми для молоді, ветеранів, людей з інвалідністю та людей передпенсійного віку", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини у Броварах консультує нотаріус.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті