Пенсійний фонд Росії заборонив публікувати дані про виплати пораненим учасникам "СВО" і сім'ям загиблих окупантів

Пенсійний фонд Росії заборонив публікувати дані про виплати пораненим учасникам "СВО" і сім'ям загиблих окупантів. Про це пише проєкт "Важливі історії".

Співробітникам відділень Фонду було направлено лист із забороною публікувати дані про призначення підтримки щодо "учасників спеціальної військової операції".

Раніше ці відомості завантажувалися в Єдину державну інформаційну систему соціального забезпечення. У листі міститься вимога видалити їх.

Серед даних, які ПФР заборонив публікувати, кількість тих, хто отримав підтримку, "вдів військовослужбовців, які загинули в період проходження військової служби". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
17.07.2025
11:50

«І ось – ми в Криму». Луганський щоденник

Крим-до 2014 року згадується доступним. Їздили, їли, дивилися, могли... Зараз - доооорого. Автобус – 4500 рублів, можна поїздом з Ростова чи Кам'янська до Сімферополя. Хто впевнений водій - їде машиною. Перевізники везуть через Чонгар, «звільнені...
Світ
16.07.2025
09:45

«Трамп дає Путіну 50 днів, щоб він роздовбав до такої-то матері всю цю Україну». Російські ЗМІ про Україну

«А за 50 днів ох як багато може змінитися і на полі бою, і в настроях можновладців і в США, і в НАТО. Головне ж у тому, що на наш настрій це не впливає анітрохи»
Луганськ
15.07.2025
10:03

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко: про (не)можливість працювати з податковими Луганщини, (не)доцільність роботи адміністрацій та житло для ВПО

Зараз є наратив про існування чотирьох з половиною мільйонів ВПО. Звичайно, неможливо – причому жодній країні світу – забезпечити житлом чотири з половиною мільйони своїх громадян.
Всі статті