Освітянину з Білокуракиного повідомлено про підозру в колабораціонізмі

За процесуального керівництва Білокуракинського відділу Сватівської окружної прокуратури Луганської області методисту відділу освіти повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора.

"За даними слідства, в березні 2022 року освітянин з смт Білокуракине надав згоду очолити місцевий відділ освіти у тимчасово окупованому селищі. – сказано в повідомленні. – Підозрюваний обійняв псевдопосаду "начальника відділу освіти" так званої "адміністрації Білокуракинського району "ЛНР".

Уточнюється, що досудове розслідування здійснюється слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Раніше повідомлялось, що з однієї зі шкіл Білокуракиного на Луганщині зняли прапори окупантів й викинули в туалет.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті