Пауерліфтерка з Попасної Наталія Череменко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Стамбулі

Спортсменка з Попасної Луганської області Наталія Череменко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи у Стамбулі. про це повідомила Національна Федерація Пауерліфтингу України IPF у facebook 9 серпня.

"У категорії до 52 кг третє місце посіла Череменко Наталія з Попасної. Спортсменка зафіксувала 92,5 кг", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що в заключний день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи у Стамбулі збірна команда України виборола дві золоті медалі, дві срібні та дві бронзові.

Раніше повідомлялось, що викладач університету імені Даля з Сєвєродонецька Олег Кукота переміг на Чемпіонаті України з легкої атлетики.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті