Пауерліфтер Микола Баранник з Рубіжного втретє став чемпіоном світу

Пауерліфтер Микола Бараннік з Рубіжного втретє став чемпіоном світу. Про це повідомляє керівник Луганської Артем Лисогор 15 листопада у Телеграм.

"У литовському місті Друскінінкай триває чемпіонат світу з пауерліфтингу. Спортсмен з Рубіжного вже виборов перше місце у ваговій категорії до 83 кг, захистивши свій тогорічний титул. У присіданні Микола посів першу сходинку з результатом 362,5 кг.  У жимі лежачи йому знову не було рівних - 270 кг.  У тязі Микола завершив вправу з бронзовою медаллю, підкоривши 302,5 кг, та втретє у своїй кар’єрі став чемпіоном світу з сумою триборства 935 кг.", - йдеться у дописі.

Компанію на п’єдесталі пошани Миколі склав Віталій Коломієць з Вінниці, який посів друге місце.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті