Патрульному з Дніпра, який застрелив водія при затриманні, присудили домашній арешт

Кіровський райсуд Дніпра обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту для патрульного, який застрелив водія автомобіля Jaguar, затриманого через порушення правил ПДР. Про це повідомляє Суспільне.

За даними видання, рішення суду було ухвалене після того, як були переглянуті записані дітьми загиблого відео та зйомки з нагрудних відеокамер патрульних.

Правоохоронець через стан здоров’я не прибув до зали суду, але брав участь у засіданні онлайн. Він заявив, що своєї провини не визнає, оскільки, за його словами, зброя була застосована лише після того, як були застосовані всі можливі засоби, і для захисту свого життя. 

Прокуратура вимагала обрати патрульному запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою без права внесення застави. Проте суд ухвалив запобіжний захід у вигляді цілодобового домашньго арешта до 30 жовтня.

Як повідомлялося, 29 серпня у Дніпрі поліцейський застрелив власника елітного авто.

Правоохоронця затримали, було розпочато досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактами умисного вбивства та перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу (ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 365 ККУ).

У поліції заявили, було відкрито кримінальне провадження за фактом посягання на життя патрульних поліцейських. Такі дії передбачають позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті