Патрульні у Борисполі врятували цуценя, яке залишили на вулиці

У Борисполі патрульні врятували цуценя, яке залишили на вулиці. Про  це повідомляє Патрульна полція Борисполя 26 січня. 

Днями до патрульних звернулась небайдужа громадянка та повідомила, що на вулиці Польовій виявила собаку. Було очевидно, що тварину залишили на вулиці.

"На місці Дмитро Пікож та Іван Бабич побачили маленьке цуценя, що лежало на картонці посеред вулиці. Поруч нікого не було, тому ми доставили тваринку до медичного закладу, де її оглянули спеціалісти та надали кваліфіковану допомогу. Для того, щоб допомагати, не обов'язково бути волонтером. Достатньо бути людиною. Дякуємо кожному, хто не знецінює маленькі життя, які так потребують нашого захист", - йдеться  у повідомленні.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті