Патрульна поліція показала перші секунди після російського удару по Слов'янську

Патрульна поліція України зафіксувала перші кадри обстрілу російськими військовими Слов’янська 14 квітня. Про це інформує Департамент патрульної поліції. 

"Нагрудні камери патрульних зафіксували перші хвилини обстрілу росіянами спального району Слов’янська вчора. Опинившись в епіцентрі трагедії, патрульні кинулися на допомогу постраждалим", - розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Нагадаємо, станом на 18:00 15 квітняу результаті обстрілу Слов’янська налічувалося 11 загиблих, також зросла кількість поранених - до 23 осіб.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті