Пасічник: Призов у "ЛНР" обмежиться отриманням повісток, навіть "придатні" служити не будуть, проте ухилянтів відстежать

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що весняний призов 2023 року в самопроголошеній республіці відбудеться без відправки у війська – навіть тих, кому вручать повістки, і кого при цьому визнають придатними за результатами медкомісії. Про це він розповів в інтерв'ю місцевому сепаратистському ЗМІ, повідомляється 12 травня.

"Громадяни, які отримали повістку і за результатами медкомісії визнані придатними, служити не будуть", – сказав Пасічник.

Він уточнив, що "весняний призов 2023 року відбудеться без відправки призовників у війська", а створені "призовні комісії" обмежаться тим, що "забезпечать медобстеження призовників та ухвалення рішень про призов на військову службу, надання відстрочки від призову на військову службу, звільнення від призову на військову службу, про зарахування в запас, про звільнення від виконання військового обов'язку, вестимуть облік ухильників".

Раніше повідомлялося, що до 70 мобілізованих із Луганська та околиць гине за день. Окупанти обмежили кількість присутніх на похороні до 6.

Раніше також повідомлялося, що росіяни на окупованій території Луганщини продовжують мілітаризувати українських дітей і вчити їх воювати проти України.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті