Пашинян: РФ повністю сфокусувалася на війні з Україною і вже не в змозі підтримувати мир на Кавказі

Російські миротворці не впоралися зі своїм завданням у Нагірному Карабасі. Про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв'ю виданню Politico, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Пашинян зазначив, що після того, як Азербайджан заблокував Лачинський коридор - єдину дорогу, що зв'язує регіон із Вірменією, "безпекова ситуація різко змінилася", зокрема, було знову порушено режим припинення вогню, крім того, дії Баку нібито спровокували гуманітарну кризу.

"Усе це повинно було перебувати в зоні відповідальності російських миротворців, і раз ці питання існують, значить, російські миротворці провалили свою місію", - підкреслив Пашинян.

За його словами, Вірменія більше не може покладатися на Москву як на гаранта своєї безпеки навіть в умовах зростаючих побоювань повернення до відкритого конфлікту з Азербайджаном.

Пашинян зазначив, що росія повністю сфокусувалася на війні з Україною і вже не в змозі підтримувати мир на Кавказі, оскільки її "можливості змінилися".

Як повідомлялося, Вірменія відкликала свого постійного представника в проросійській ОДКБ, днями російське МЗС викликало посла Вірменії, йому було зроблено "жорстке подання".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті