ПАРЄ визнала російський режим диктатурою

Комітет ПАРЄ з юридичних питань і прав людини висловив занепокоєння щодо легітимності та законності поправок до російської конституції, внесених у липні 2020 року. Про це повідомляє сайт ПАРЄ 12 вересня.

«Переважна влада президента, яка є результатом надзвичайно тривалого терміну перебування на посаді, у поєднанні з відсутністю будь-яких систем стримувань і противаг, таких як сильний парламент, незалежна судова система, вільні ЗМІ та активне громадянське суспільство, перетворили російську федерацію на де-факто диктатуру», – заявили парламентарі.

У ПАРЄ додали, що російська агресія проти України та її наслідки демонструють, що диктатура становить загрозу міжнародному миру та безпеці, а також територіальній цілісності та політичній незалежності своїх сусідів.

"Тому в першу чергу в інтересах народу росії, а також Європи та всього світу, щоб демократія була відновлена ​​в росії", – резюмував комітет.

Як повідомлялось раніше, президент Бразилії відкликав свою заяву про те, що путіна не заарештують у разі візиту в країну.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті