Партизани зафіксували транспортування пошкоджених російських танків у Криму

Партизанський рух "Атеш" зафіксував у тимчасово окупованому Криму перевезення пошкоджених російських танків. Про рух "Атеш" повідомив у Телеграм 20 січня.

"Наші агенти ведуть постійне спостереження за збройними силами РФ та іншими силовими підрозділами окупантів у Криму. Ми фіксуємо місця їхньої дислокації, склади БК, ГСМ та інше", - йдеться у повідомленні.

Цього разу партизанам удалося зафіксувати транспортування пошкоджених російських танків Т-62, які брали участь у війні проти України на Запорізькому напрямку.

Як повідомлялося, партизани виявили підрозділ російських терористів неподалік від аеродромів у Севастополі. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті