Партизани в окупованому Джанкої знайшли склад армії РФ поблизу цивільної інфраструктури

Партизани в окупованому Джанкої (Крим) знайшли склад армії РФ. Загарбники розмістили його поруч із цивільною інфраструктурою. Про це повідомляє партизанський рух "АТЕШ" 3 квітня.

"Наші агенти продовжують активно відстежувати діяльність окупаційних військ на півострові. Так було виявлено складські приміщення, які мо рф використовують для зберігання продуктів, військової форми і наметів. Примітно те, що це місце використовують як перевалочну базу.  Російська армія вкотре нехтує простими правилами і продовжує збирати військову техніку в одному місці. Як завжди, це відбувається поблизу цивільної інфраструктури, щоб надалі звинуватити СОУ в ударах по ній", - йдеться в повідомленні.

Усю інформацію оперативно передають СОУ, щоб вони враховували її під час планування заходів на території Криму.  

Координати складу: 45.703063, 34.379040.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті