Партизани підірвали залізничне полотно на окупованій Херсонщині

Учасники партизанського руху "Атеш" підірвали залізничне полотно між населеними пунктами Абрикосівка та Раденськ на окупованій Херсонщині. Про це повідомляє "Атеш" у Telegram

"Рух "Атеш" повідомляє: з метою перешкоджання постачання рашистського угруповання в Херсонській та Запорізькій областях наші агенти провели успішний диверсійний захід на тимчасово окупованій території. 11.03.2023 було підірвано залізничну колію між населеними пунктами Раденськ та Абрикосівка. Результат: перерване постачання залізничними коліями рашистської армії", - йдеться у повідомленні.

Рух "Атеш" оприлюднив відео підриву, який було здійснено 11 березня.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті