Партизани підірвали дві вантажівки з окупантами в Херсонській області – "Атеш"

Партизанський рух "Атеш" заявив про операцію зі знищення двох вантажівок разом із особовим складом окупаційної армії на території Херсонської області. Про це учасники руху опору повідомили на своїй сторінці в Телеграмі.

Успішна диверсія партизанів була проведена 15 вересня в Генічеську. 

"Агент зі складу ЗС РФ знав місце постійного розміщення техніки та особового складу своїх товаришів із сусіднього підрозділу на в'їзді в місто, біля покинутих промислових споруд. І приховав там 10-кілограмовий "подарунок", -  написали в "Атеш".

У момент, коли росіяни виходили з вантажівок, вибухівка була активована. В результаті знищено два транспортні засоби та особовий склад.

Як повідомлялося, кримські партизани разом із місцевими жителями допомогли навести ракети на підводний човен ВМФ РФ у Криму.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті