Партизани "АТЕШ" виявили ремонтну базу рашистів у Криму

Партизани виявили ремонтну базу російських окупантів у селі Світле Джанкойського району Криму. Про це повідомляє рух українців і кримських татар АТЕШ.

"У селі Світле Джанкойського району наші агенти помітили ремонтну базу окупантів. База розташована на території місцевої покинутої ферми. Всередині комплексу було помічено 1 тигр, 2 паливозаправники і 19 критих КАМАЗів. Координати бази: 45.627869, 34.651380.  Усі зусилля ворога приховати свої склади та бази виявляються марними", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, партизанський рух "Атеш" заявив про операцію зі знищення двох вантажівок разом з особовим складом окупаційної армії на території Херсонської області.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті