Партіарх Кирило (Гундяєв) заявив, що справжній руський має ходити лише до православного храму

Московський патріарх Кирило заявив, що людина може себе вважати руським тільки в тому разі, якщо вона ходить до православного храму. Про заяву Кирила в контексті статистики повідомили опозиційні російські ЗМІ 6 листопада.

"Патріарх Кирил заявив, що людина не може вважати себе руським, якщо вона не ходить у православний храм. Тим часом соціологи пишуть, що серед тих, хто називає себе православними 82% респондентів, тільки 1,4% відвідує церковні служби не рідше ніж раз на тиждень і 2% - 2-3 рази на місяць. Чи то соціологи розпалюють, чи то патріарх обізвав росіян периферійною національною меншиною", - йдеться в повідомленні опозиційного російського ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що "внесок" патріарха Кирила в убивства українців путін оцінив у 2,5 млн рублів - премією "за гармонізацію відносин між громадянами".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті